Producenci
Promocje
Fortuna Sok jabłkowy 100% 1l - karton
Fortuna Sok jabłkowy 100% 1l - karton

68,19 zł

Cena regularna: 72,58 zł

szt.
Coca-Cola 1,5l - karton
Coca-Cola 1,5l - karton

85,89 zł

Cena regularna: 91,36 zł

szt.
Napój FANTAZJA Biała 1L - paleta
Napój FANTAZJA Biała 1L - paleta

3 465,79 zł

Cena regularna: 3 850,30 zł

szt.
Red Bull 355ml Puszka - karton
Red Bull 355ml Puszka - karton

170,69 zł

Cena regularna: 181,52 zł

szt.
4MOVE SHOT Magnez 150ml - karton
4MOVE SHOT Magnez 150ml - karton

19,79 zł

Cena regularna: 21,00 zł

szt.
Caprio 2l Pomarańcza - karton
Caprio 2l Pomarańcza - karton

37,39 zł

Cena regularna: 39,78 zł

szt.
Jakie napoje wybrać na wesele? 0
Jakie napoje wybrać na wesele?

Spotykamy się z różnym podejściem klientów do tematu zamawiania wody, soków i napojów słodkich na wesela i poprawiny. W tym artykule klientami będą "młodzi" i ich rodzice.

Bardzo często w ramach pomocy, rodzice młodych angażują się w wybór rodzaju i ilości napojów na wesele (i poprawiny). Z jeden strony jest to słuszne podejście bo z "głowy" młodych schodzi temat poszukiwania dostawcy i całej ścieżki realizacji zamówienia. Z drugiej strony zdarzają się sytuację, że rodzice chcą by wesele było ... "na bogato" i zamawiają więcej niż nakazuje logika i nasze argumenty. Poniżej prezentujemy kilka zamówień, które po rozmowach z młodymi okazały się strzałem w dziesiątkę. Napoje, które pozostały po weselu (i czasami po poprawinach) zostały skonsumowane później we własnym zakresie.


Po ilości zamówionego towaru można domniemywać, że wesele jest skromne. Panna młoda, która składała zamówienie wcześniej konsultowała  z nami ilości. Zamówienie zostało spakowane w pięć paczek i nadane DHL-em. 
Napoje na wesele

Przy tym zamówieniu, młodzi lokalnie nabyli wodę, soki i alkohol. Bardzo chcieli mieć na weselu butelki szklane coca coli, sprite i fante. Po weselu zostało im sporo butelek. Te produkty to dobry pomysł, bo gość weźmie jedną butelkę i skonsumuję - ale nie każdy lubi słodkie i gazowane. Warto zamówić te produkty ale po jednej lub dwie skrzynki ze smaku. Ach i nie zapominajmy o Coca Coli Zero.
woda na wesele

To jest przykład zamówienia na wesele na 50 osób. Woda w szkle Cisowianka, pakowana jest po 24 butelki. Soki Caprio po 6 sztuk. soki Cappy po 24 sztuki. Na weselu dodatkowo była kawa i herbata. Zamówienie spakowane w sześć paczek i wysłane DHL-em. Ilość optymalna w/g nas. W planach nie było poprawin.

cola na wesele

Takie zamówienia, też się zdarzają. Proponowaliśmy więcej wody niegazowanej, mniej napoi gazowanych. Być może lokalnie, gdzieś ktoś jeszcze nabył inne produkty na wesele. Bez soków, coli zero czy większego wyboru napojów gazowanych stół wyglądał by dosyć ... ubogo.

woda w szkle na wesele

Na koniec prezentujemy przykład zamówienia idealnego na 160 osób plus poprawiny. Klient po konsultacji z nami wybrał soki, napoje słodkie gazowane i wodę. Zamówienie zostało złożone na sztuki. Ze względu na ilość zamówionego towaru finalnie kwota była niższa od wskazanej (1 956,10 zł). Darmowa dostawa kurierem paletowym. Zamówienie dojechało na dzień przed imprezą, gdyż młodzi organizowali wesele pod namiotem i nie było gdzie magazynować butelek a temperatury wysokie. Duże butelki napojów słodkich i wody nie sprawiały problemu gościom - chociaż naszym zdaniem butelki 850 ml (coca cola, sprite i coca cole zero) też by dały radę. Poniżej zamówienia prezentujemy co zostało po weselu i poprawinach.

soki na wesele

wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem też ma swój klimat. Odchodzi stres z szukaniem sali i dogadywaniem terminów.

napoje weselne

Zdjęcia prezentują poprawiny, stąd papierowe talerzyki i plastikowe sztućce. Nasze napoje na stole. Zgrabnie się prezentują ;)

napoje na wesele ile

Tyle zostało z w/w zamówienia na 160 osób plus poprawiny w sezonie ciepłym. 

Zapraszamy do konsultacji w sprawie doboru ilości i rodzaju soków, wody i napojów gazowanych. Od 400 zł jest dostawa bezpłatna. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl