Newsletter

509-043-962

9:00 - 18:00

Ilość produktów: 0

Wartość: 0.00 PLN

OSHEE Polska Sp. z o.o.

OSHEE Polska Sp. z o.o.
Firma OSHEE to zespół profesjonalistów, dla których praca jest pasją, a satysfakcja klienta celem rozwoju firmy. Nasz zespół jest zróżnicowany tak jak zróżnicowana jest otaczająca nas rzeczywistość - tworzą go zarówno ludzie z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych koncernach działających w branży FMCG oraz ludzie młodzi budujący swoją drogę zawodową. Jako młody zespół stawiamy przede wszystkim na świetny produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Starannie dobieramy wachlarz oferowanych produktów, dbając przede wszystkim o ich wysoką jakość oraz wyjątkowy design. Jesteśmy entuzjastami nowoczesnych trendów, dlatego pragniemy współtworzyć z Państwem nową jakość, oferując zawsze nowatorskie pomysły, których granice może wyznaczaćjedynie nasza wyobraźnia.
 
Na rynku krajowym nasze produkty dostępne są dla Klientów we wszystkich sieciach handlowych hipermarketów i supermarketów, a także w sklepach detalu tradycyjnego. Szanujemy to, że ludzie są różni i mają zróżnicowane potrzeby – dlatego chcemy, aby nasze produkty dostępne były wszędzie tam, gdzie mogą je kupić nasi Klienci – jednym słowem wszędzie. Współpracujemy z kluczowymi dystrybutorami rynku spożywczego. Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyli nas nasi Klienci – to dzięki Nim jesteśmy liderem wartościowym kategorii napojów izotonicznych w Polsce, a nasze udziały cechują się największą dynamiką wzrostu.
 
Jako lider rynku izotoników w Polsce czujemy się w obowiązku do rozwijania ekspansji na rynkach zagranicznych, jesteśmy obecni w 12 krajach na 3 kontynentach, jednak to dopiero początek naszej drogi w eksporcie.
 
Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia i popularyzowanie aktywności fizycznej, nasze cele realizujemy przez udzielenie wsparcia w licznych wydarzeniach sportowych. Osoby zainteresowane współpracą sponsorską zapraszamy do przesyłania ofert na adres: sponsoring@oshee.eu.
Widok:

Oshee 555ml Mint&Lemon

Niegazowany napój herbaciany o smaku miętowo - cytrynowym

Oshee 555ml Mint&Lemon - karton

Niegazowany napój herbaciany o smaku miętowo - cytrynowym

Oshee 555ml Yerba Mate

Niegazowany napój herbaciany yerba mate

Oshee 555ml Yerba Mate - karton

Niegazowany napój herbaciany yerba mate