Newsletter

509-043-962

9:00 - 18:00

Ilość produktów: 0

Wartość: 0.00 PLN

MWS Sp. z o.o.

MWS Sp. z o.o.
Firma jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji, czołowym producentem na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i na Litwie. Jest również wiodącym producentem produktów instant (kawa cappuccino, kakao, zabielacze w proszku do kawy, herbatki rozpuszczalne) w Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa Maspex Wadowice to także lider na rynku makaronów w Polsce oraz ich wiodący producent w Rumunii.
 
Firma stawia na niezmienną od lat strategię, czyli na budowę marek, które są silnie zakorzenione w świadomości konsumentów i realizację projektów - akwizycji, które mogą ją powiększyć i rozbudować jej ofertę produktów markowych. Grupa Maspex Wadowice, w ciągu ponad 20 lat obecności na rynku, przeprowadziła 16 akwizycji, w tym 9 za granicą.
 
W 2012 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Maspex Wadowice osiagnęły poziom 2,91 mld zł. 
 
Marki takie jak: Tymbark, Kubuś, Lubella, Puchatek, Ekland, DecoMorreno, Cremona, La Festa i Plusssz to zdecydowani liderzy w swoich kategoriach, produkty, które cieszą się ogromnym zaufaniem konsumentów nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy Środkowo – Wschodniej. 
 
Produkty Grupy Maspex Wadowice trafiają do prawie 50 krajów na całym świecie. Spółka współpracuje z odbiorcami w krajach Unii Europejskiej oraz w pozostałej części Europy, w USA, Kanadzie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. W większości wymienionych krajów produkty firmy można znaleźć na półkach największych sieci handlowych. Sprzedaż zagraniczna stanowi obecnie 34% obrotów firmy.
 
Za całokształt działalności podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy, Grupa Maspex Wadowice otrzymała Tytuł Firmy Europy Środkowo-Wschodniej. Nagroda ta została przyznana za to, że swoją działalnością spółka udowodniła, iż w trudnych warunkach transformacji gospodarczej można odnieść sukces. 
Widok:

Tiger 250ml Puszka

Napój energetyczny TIGER!

Tiger Butelka 1L

Napój energetyczny TIGER!

Tiger Butelka 1L - karton

Napój energetyczny TIGER!

Tiger 250ml Mental

Tiger Mental z żeń-szeniem!

Tiger 250ml Mental - karton

Tiger Mental z żeń-szeniem!

Kubuś GO 0,3l banan - marchew - jabłko

Kubuś o smaku marchwi, jabłka i banana

Kubuś GO 0,3l banan - truskawka

Kubuś o smaku banana i truskawki

Kubuś 0,9l pet banan - jabłko - brzoskwinia

Kubuś o smaku banana, jabłka i brzoskwini

Kubuś 0,9l pet marchew - jabłko - pomarańcza

Kubuś o smaku marchwi, jabłka i pomarańczy

Tiger 250ml Fighter

Tiger o smaku czarnej porzeczki

Tiger 250ml Fighter - karton

Tiger o smaku czarnej porzeczki